Pažymėjimų įteikimas

Pažymėjimų įteikimas

Šiandien Seime Vyriausoji rinkimų komisija įteikė Europos parlamentarų pažymėjimus. Daug emocijų. Nors tęsiasi politinė veikla, bet ji įgyja kitokį pobūdį,...
Read More
Mūsų idėjos Europos Parlamente

Mūsų idėjos Europos Parlamente

Kviečiame balsuoti už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą Europos Parlamento rinkimuose birželio 9 d., jei pritariate šioms idėjoms: Europos Sąjungos...
Read More
Mes jau balsavome!

Mes jau balsavome!

Šaunioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos komanda jau atidavė savo balsus už SĄRAŠĄ NR. 5 Ateikite ir Jūs! Būsime labai...
Read More
Europos Parlamento debatai apie karą, imigraciją, šeimą

Europos Parlamento debatai apie karą, imigraciją, šeimą

https://www.youtube.com/watch?v=_No9-3h1MhE Naujienų portalas 15min surengė didžiuosius kandidatų į Europos Parlamentą debatus Vilniaus miesto rotušėje. Kandidatai juose buvo suskirstyti į dvi...
Read More
Birželio 9 dieną balsuokite už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą – Nr. 5!

Birželio 9 dieną balsuokite už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą – Nr. 5!

https://www.youtube.com/watch?v=DE4X4N6Xr1g Jau dabar yra bandoma kelti isteriją, kad šiuose rinkimuose gali būti pakeistas Europos Sąjungos kursas. Tik nėra dėl ko...
Read More

sub meniu


Kviečiu balsuoti birželio 9 d. Europos Parlamento rinkimuose už LVŽS sąrašą NR. 5

Esu LR Seimo narys, Seimo Sveikatos reikalų ir Europos reikalų komitetų narys. 2016-2020 m. kadencijoje buvau LR sveikatos apsaugos ministru ir parlamento nariu. LVŽS vicepirmininkas. Gydytojas-psichiatras, biomedicinos mokslų daktaras. Iki 2016 m. dirbau Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) profesoriumi, vadovavau LSMU Sveikatos tyrimų institutui.
Iki 2016 m. – Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos prezidentas, Nacionalinės sveikatos tarybos narys, Europos rūkymo prevencijos tinklo valdybos narys, Šiaurės šalių alkoholio ir narkotikų prevencijos tinklo valdybos narys. COVID-19 pandemijos metu buvau paskirtas Valstybės lygio ekstremalios situacijos operacijų vadovu.
Savo patirtį, sukauptą vadovaujant nevyriausybinėms organizacijoms, mokslinių tyrimų institutui, Sveikatos apsaugos ministerijai ir visai sveikatos apsaugos sistemai, nacionalinę patirtį politikoje ir tarptautinėse organizacijose tikiuosi pritaikyti Europos Parlamente, sąžiningai atstovaudamas Jūsų interesams.
Mano prioritetai nesikeičia – tradicinė šeima yra ES išlikimo pamatas. Valstybėms narėms turi būti palikta teisė konstituciškai apsibrėžti, kas yra šeima. ES privalo imtis realiai saugoti savo sienas, o demografinę krizę spręsti, skatindama vyro ir moters santuoką ir remdama vaikus auginančias šeimas.
Stipri Lietuva – gyvybingi regionai. Sieksiu, kad būtų didinama ES biudžeto dalis, skiriama mūsų regionams, žemės ūkiui, Ignalinos AE uždarymui, kelių infrastruktūrai ir kitiems svarbiems projektams.
Senjorai ir neįgalieji – gerbiami visuomenės nariai. Kartu su kolegomis esame pasiryžę sudaryti sąlygas senjorams ir neįgaliesiems mokytis visą gyvenimą, keliauti, mažinti vaistų kainas, organizuojant bendrus pirkimus su kitomis ES šalimis.
LVŽS atstovai, jei būtų išrinkti į Europos Parlamentą, nepritars ES federalizacijai ir pasisakys už tai, kad Europos Sąjunga išliktų nacionalinių valstybių sąjunga. ES valstybėms narėms turi būti išsaugota veto teisė, suteikianti galimybę net ir mažoms valstybėms, kaip Lietuva, ginti savo teises ir interesus.
Kviečiu balsuoti birželio 9 d. vyksiančiuose Europos Parlamento rinkimuose už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą Nr. 5.
Politinė reklama apmokėta iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos PK sąskaitos.

Komentuok !

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *