Fotoreportažas iš vizito broliškoje Ukrainoje

Fotoreportažas iš vizito broliškoje Ukrainoje

https://www.youtube.com/watch?v=jp3sO48AhZA Šis foto reportažas skirtas papasakoti apie šios dienos Ukrainos patiriamą agresiją ir jos pasekmes, bet kartu ir Ukrainos tautos...
Read More
Vizitas į karo niokojamą Ukrainą

Vizitas į karo niokojamą Ukrainą

Liudyti siaubą. Liudyti gyvą XXI amžiaus žmonių priekaištą kitiems žmonėms, kad žmogiškumo nebuvo. Kad žmogiškumas buvo sutryptas rusiškais batais ir...
Read More
Laidoje „NeRedaguota“ pokalbis apie sveikatos apsaugos sistemą

Laidoje „NeRedaguota“ pokalbis apie sveikatos apsaugos sistemą

https://www.youtube.com/watch?v=6cuCKeKuO8I
Read More
Vėžio iššūkis gyvenimui. Arba mintys sulaukus Pasaulinės kovos su vėžiu dienos

Vėžio iššūkis gyvenimui. Arba mintys sulaukus Pasaulinės kovos su vėžiu dienos

Jei paklausčiau, kam iš mūsų savo aplinkoje teko susidurti su diagnoze „vėžys“, ko gero, tarp skaitančių šį straipsnį neatsirastų nė...
Read More
Ar pandemijos valdymo apribojimai dar veikia?

Ar pandemijos valdymo apribojimai dar veikia?

Gal drąsokai nuskambės, bet manau, kad jei šiandien būtų panaikinti visi įmanomi pandemijos valdymo apribojimai, jau niekas nebepasikeistų. Vaikų varymas...
Read More

sub meniu


XIV LVŽS suvažiavimas

Nors antraštės mirga skelbdamos apie kažkokius “skeldėjimus ar byrėjimus”, neprisimenu suvažiavimo, kuriame būtų buvęs toks susitelkimas ir matymas viena kryptimi.
Oponentams, bandantiems laidoti LVŽS partiją, kuri yra parlamentinė ir turi daugiau kaip 100 metų istoriją, galiu pasakyti tik vieną žodį – #nesulauksit
Lygiai, kaip nesulauksit mano išėjimo iš šitos partijos, nepriklausomai nuo to, kokie gandai būtų apie tai skleidžiami.
Noriu padėkoti partiečiams ir partijos primininkui už pasitikėjimą. Išlieku vicepirmininku ir imuosi kuruoti jaunųjų partijos kolegų veiklą.
Esu komandos narys, o savo komandos nepalieku ir neišduodu.
Sprendžiant iš to, kiek pastangų dedama, kad mus sukiršinti, išryškinti kiekvieną konfliktą, menkiausią nesutarimą ar išėjimą, mes esame vertinami kaip itin rimtas ir pavojingas konkurentas politinėje kovoje. O tai įpareigoja ir prideda motyvacijos.
Mums nuolat bandoma įkalti, kad mes kažkokie neišsilavinę kolūkiečiai, kad mūsų pavadinimas atgyvenęs. Tai yra paaugliški dalykai. Seime turim kolegę, kuri pasikeitė vardą ir pavardę, bet ji gal turi ką slėpti? Mes neturim nei ką slėpti, nei ko gėdytis. Turim gilias šaknis ir tvirtus pamatus.
Kelis kartus pakartotas melas turi tendenciją būti priimtas kaip tiesa. Nuolat ir nuolat kalama, kas mes byrame, kad iš mūsų visi išeina. O koks viso to tikslas? Skleisti paniką ir nesutarimus. Priešinti ir silpninti. Jokiu būdu negalime tam pasiduoti.
Nesame idealūs, nes niekas nėra idealus. Turime iššūkių, ties kuriais turėsime artimiausiu laiku padirbėti.
Pirmasis iššūkis – pasitikėjimo savimi problema. Jei mes patys ar mūsų partiečiai savimi nepasitiki ar nesijaučia tvirtai, sunku tikėtis, kad mumis pasitikės ir gerbs kiti ir pritrauksime naujų žmonių. Nepriklausomai nuo viso viešo menkinimo ir niekinimo mokysimės visada būti “tiesai nugara ir pakelta galva”. Tačiau neapsigausime ir pasitikėjimo savimi nepainiosime su puikybe, nes ji tiek pat pavojinga ir nuodinga (užtenka pasižiūrėti į premjerę ar užsienio reikalų ministrą).
Antrasis iššūkis – komandinės dvasios ir lojalumo stiprinimas. Jokia komanda negali gyvuoti ilgai, jei kiekviena smulkmena priveda prie vidinių nesutarimų, santykių aiškinimosi ir emocijų. Mes kiekvienas turime galvoti, kaip aš asmeniškai prisitaikau prie komandos, o ne kaip komanda prisitaiko prie manęs.
Trečiasis iššūkis – greitesnis atsinaujinimas. Turime nuolat mokytis ir tobulėti, pritraukti daugiau jaunų žmonių, kuriems priimtinos mūsų partijos vertybės (požiūris į šeimą, istoriją, kalbą ir t.t.).
Laukia daug intensyvaus, bet labai įdomaus darbo 🙂

Komentuok !

El. pašto adresas nebus skelbiamas.