Skip to content
AURELIJUS VERYGA > Tinklaraštis > Publikacijos/Laidos > Ministras A. Veryga susitiko su Japonijos Tokijo mokslo universiteto viceprezidentu profesoriumi M. Asashima

Ministras A. Veryga susitiko su Japonijos Tokijo mokslo universiteto viceprezidentu profesoriumi M. Asashima

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga susitiko su Japonijos Tokijo mokslo universiteto viceprezidentu profesoriumi Makoto Asashima. Susitikimo metu ministras padėkojo profesoriui už ilgametį indėlį plėtojant bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Japonijos mokslininkų bei aptarė bendradarbiavimo galimybes gyvybės mokslų bei medicinos srityse.

Plačiau: http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/ministras-a-veryga-susitiko-su-japonijos-tokijo-mokslo-universiteto-viceprezidentu-profesoriumi-m-asashima

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *