Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi

Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi

https://youtu.be/R4UCNi7gj_Q
Read More
Penkių pagrindinių šalies ligoninių vadovai pasirašė bendradarbiavimo susitarimą

Penkių pagrindinių šalies ligoninių vadovai pasirašė bendradarbiavimo susitarimą

Didžiosios šalies gydymo įstaigos, šiuo metu koordinuojančios koronaviruso (COVID-19) plitimo suvaldymą Lietuvoje, pirmadienį pasirašė bendradarbiavimo susitarimą, vadinamąjį ketinimų protokolą, kuriuo...
Read More
Lietuvos ir Lenkijos sveikatos ministrai bendradarbiaus suvaldant koronaviruso plitimą

Lietuvos ir Lenkijos sveikatos ministrai bendradarbiaus suvaldant koronaviruso plitimą

2020 m. rugsėjo 17 d. įvyko dvišalis Lietuvos ir Lenkijos sveikatos apsaugos ministrų Aurelijaus Verygos ir Adam Niedzielski susitikimas. Jo...
Read More
Pasirašyta ministerijos ir skautų bendradarbiavimo sutartis

Pasirašyta ministerijos ir skautų bendradarbiavimo sutartis

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ir Lietuvos skautija pirmadienį pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Ja siekiama kurti glaudesnę partnerystę, veikiant išvien ekstremaliose situacijose...
Read More
Atidarytas Panevėžio vaiko raidos centras

Atidarytas Panevėžio vaiko raidos centras

2020 m. liepos 17 d. oficialiai atidarytas Respublikinės Panevėžio ligoninės vaiko raidos centras (VRC), kuriame jau nuo š. m. pradžios...
Read More

sub meniu


„Socialinės atsakomybės“ epopėja tęsiasi

Labai teisingai liaudyje sako, kad anksčiau ar vėliau „š…“ yra linkęs išplaukti į paviršių. Matyt tai ir vyksta, nes pastarosiomis dienomis pasirodžiusi pikantiška informacija apie meilų alkoholio pramonės ir Seimo nario V. Matuzo ryšį (reikėtų pridėti dar ir tabako pramonės) aiškiai rodo, kad net ir kruopščiausiai slėpti korupciniai darbeliai anksčiau ar vėliau iškyla į viešumą.  http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/stt-lobistas-aromanovskis-itariamas-vmatuzui-daves-55-tukst-lt-kysi.d?id=59310477 Tokie „garbingi ir nekalti“ įvairių asociacijų (tokių kaip aludarių gildijos, alkoholiniai gėrimais prekiaujančių įmonių asociacijos, mg baltikai ir pan. aut. pas. 🙂 pervedimai į Seimo narių labdaros fondus būtent prieš verslo grupėms svarbius sprendimus pasak tūlo lobisto A. Romanovskio yra tiesiog labdara. Na tas tūlas Romanovskis yra ir daugiau “malkų priskaldęs” Seime ir tokie jo komentarai tikrai nestebina. Manau, kad jo „pastebėjimas“ vertas dėmesio, nes jei pavyzdžiui, kokia alaus ar tabako gamybos bendrovė tokiam p. Matuzui pastatytų namą už jo neišsemiamą meilę alkoholio ir tabako gamintojams, tai tokį veiksmą vadinti korupcija būtų stačiai nesuprantama, nes šį veiksmą reikėtų vadinti STATYBOMIS o ne kyšiu ar dar kvailiau – korupcija.  
Ne kartą rašiau apie tai, kad aludariai siūlė paramą mano darbdaviams už kompromatą apie mane. Deja tuomet nepavyko, bet Matuzas juk ne koks universiteto veikėjas ir nesilaužė. O gal ne per drąsu tik gal per vėlu būtų prašyti, kad STT pasidomėtų, ką toks gildijų veikėjas Galadauskas derino prieš balsavimus apie alkoholio reklamą su Seimo nariu J. Razma tiesiog už Seimo kampo, ir kodėl tiems derinimams netiko kokia labiau matoma erdvė. O gal ir J.Razma kokį nediduką fondelį užslėpęs laiko. Ar čia buvo derybos dėl rinkiminės paramos partijai? Na bet, ką aš čia vis užsimirštu, juk perfrazavus tą patį Romanovskį tai kokia čia būtų korupcija, čia juk parama partijai, o gal net labdara kilniam politiniam tikslui.
Matyt ne veltui visam šitam šlykščiam dvokui kylant į viešumą aludariai kaip visuomet suskubo generuoti viešųjų ryšių akcijas ir pranešimus ir kaip iš giedro dangaus (keista, kad būtent pasibaigus visiems čempionatams ir olimpiadoms) nusprendė apreikšti savo kilniadvasiškumą ir pranešė, kad dienos metu teiksis nereklamuoti nealkoholinio alaus ir sidro. http://verslas.delfi.lt/Media/susitare-dienos-metu-per-tv-nereklamuoti-nealkoholinio-alaus-ir-sidro.d?id=59308277Įdomu: sąžinė užgraužė, kažkurio iš aludarių vaikas prisigėrė ar aludariai pasiilgo socialiai atsakingo verslo apdovanojimo iš Premjero ar net pačios Prezidentės rankų? Na žinoma visokie galadauskai ir romanovskiai ne prie ko, kad Seimas prieš vasarą iš darbotvarkės netikėtai išmetė klausimą apie draudimą rengti visokiais akcijas atrakcijas ir taip skatinti alkoholio pardavimą. Matyt tas labai brangiai aludariams nekainavo, nes dar liko alaus mėgėjams sklypui prie ežero nupirkti ir solidžius piniginius prizus už jų alaus maukimą įsteigti.
Turbūt socialinės atsakomybės apraiška reikėtų laikyti ir alkoholio gamintojų skundus Europos komisijai dėl valstybės numatytų apribojimų alkoholio pakuotėms. Na ir žinoma labai atsakinga, kad bambalių mylėtojų globėjai skundžiais tam direktoratui, kuris neturi jokio ryšio su alkoholio kontrole ir žinoma su tokia informacija supažindinti už visuomenė sveikatą atsakingą DJ SANCO nė nemano. Tai mes avansu informuojam, kad patys supažindinsim tuos, kuriuos informuoti aludariai pamiršo.
Kažin kaip visoje šitoje po truputį kontūrus įgaunančioje iki kaulų korupcinėje istorijoje jaučiasi LR Prezidentė, kuri po tokiais būdais pasiektais Seimo priimtais sprendimais dėjo savo parašą? Kaip visa šita istorija atrodo TS-LKD vadovybei, kuri ir toliau dviračių ir kituose žygiuose fotografuojasi su V.Matuzu, o gal jį nuo šiol reikia laikyti nauju reklaminiu veidu? Kaip visoje šitoje šviesoje atrodo MG Baltic partijoms pervesti pinigai ir į TS-LKD kandidatų sąrašus vienmandatėje rinkimų apygardoje įrašytas buvęs vienas iš alkoholio pramonės asociacijų prezidentas A. Listavičius. Na perfrazavus Romanovskį čia ne korupcija, čia politika.
Manau, kad šita prasmirdusi istorija jos dalyviams labai atsirūgs, nes mūsų „demokratiška ir nepriklausoma“ spauda ir jos susitarimais su alkoholio gamintojais ne juokais pradėjo domėtis kolegos žurnalistai iš Skandinavijos šalių. Dar nepadėtas taškas ir Etikos ir procedūrų komisijos dokumentų klastojimo istorijoje, kuomet su alkoholio pramone susiję parlamentarai buvo svarstyti – nesvarstyti, įspėti – neįspėti, o komisijos nariai kaip susitarę melavo prokuratūrai apie tai kaip vyko – nevyko svarstymas komitete. Bėda tik ta, kad komiteto atstovai primelavo prokurorams ir apie tai, kad nevyriausybininkai neva svarstyme nedalyvavo.  Taigi šituos neatitikimus teks dar paaiškinti. O kol kas įsibėgėja rinkiminė kampanija. Ir kaip visada negaliu praleisti progos ir nepriminti apie politikų reitingą, kuris manau kalba pats už save.

1 Komentaras

  1. Naglis Puteikis

    Tai gal tas kitas Romanovskio pagalbininkas yra alkopramonės nelegalus lobistas, aludarių asociacijos atstovas Galadauskas? Gal ši ”saldi porelė” pasiūlė telefonu kyšį Seimo nariui P Luomanui, kuris jo atsisakė? Už šios informacijos paviešinimą A.Salamakino komisija mane nubaudė. Gal ir Salamakinui ir jo sėbrams Seimo etikos komisijoje taip pat nubyrėjo iš paminėto fondo?

    Reply

Komentuok !

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *